Manyetik eşarp mıknatısları, eşarp kenarlarını birbirine tutturmak için manyetik güç kullanır. Bunun için eşarp uçlarını eşarp mıknatıslarına takmanız yeterlidir ve eşarp mıknatıslarının iki parçası kuvvetle bir araya gelecektir.

 

Eşarp Mıknatısı çift taraflı, dekoratif, süper güçlü ve kumaşları katmanları boyunca gevşek tutan bir mıknatıslı pindir. Eşarplarınızı yerinde tutmak için harika bir çözümdür ve giysinize asla delik açmaz!
Mıknatıs çiftlerini parmaklarınızın arasında kaydırarak ayırmak pek mümkün değildir. Eşarp veya kıyafetlerinizi güvenle korurlar.

 

Manyetik eşarp mıknatıslarımız narin bir kumaşa sahip herhangi bir eşarp ya da kıyafet için mükemmel bir arkadaştır. Kumaşı iğne deliklerinden ve hasarlardan korurlar.

 

Eşarp Mıknatısları, birkaç katmanın kumaşlara zarar vermeden birlikte sabitlenmesi için kumaşı dikkatle tutacak şekilde tasarlanmıştır. Atkılarınızı, şallarınızı veya kıyafetlerinizi farklı şekillerde kullanmanıza izin verirler.

 

Benzersiz, her biri bir diğerinden güzel ve kullanışlı ürünlerimizden esinlenin.
FSG TAKI olarak siz değerli müşterilerimize uygun fiyatlarla sürekli kendini ve tarzını yenileyen aksesuarlar sunuyoruz ve üstün kaliteye, değişik stillerimize ve rekabetçi fiyatlarımıza güvenerek ürünlerimiz yurt içinde olduğu gibi dünya genelinde de satışa sunuluyor.

 

FSG TAKI tüm Eşarp Mıknatısı ve Mıknatıslı Bros modellerini Dünya'nın her noktasına sorunsuz ulaştırmaktadır.
Her zaman moda olan ve görünümünüzün vazgeçilmez bir parçası haline gelecek eşarp mıknatıslarımızdan birine hemen sahip olmak için tek yapmanız gereken, internetinizin başına geçip evinizin konforu ile FSG TAKI'dan güvenle online alışveriş yapmak!
Eşarp Mıknatısı modellerimiz en göz alıcı tasarımları ile siz alıcılarını bekliyor.