Broşlar giysilere takılmak üzere tasarlanmış dekoratif bir takı öğeleridir ve genellikle metal, gümüş ya da altın ve hatta bazen bronz veya başka bir malzemeden imal edilmiştir. Broşlar çoğunlukla emaye veya değerli taşlarla da işlenmişlerdir. 

 

Geleneksel iğneler kumaş üzerine yapışan çelik bir iğne ile giyim üzerine tutturulmaktadır.  Bazıları emniyet pimi gibidir, burada pim malzeme boyunca iki kez öne eğilir ve öne kilitlenir. Diğerlerinde pimi tutturmak icin yapışan bir arka parça bulunur. Kumaş gevşek bir malzemeden yapılmış ise, iğne hiç zarar vermeyebilir. Bir erkeğin kravatı gibi sıkı dokunmuş bir malzeme ise, pim görünür bir delik bırakabilir.Tekrarlanan kullanım birkaç delik bırakabilir.

 

Mıknatıslar broşlarda kullanıldığı zaman dekoratif bir pimi yerinde tutabilir ve manyetik kuvvet ile tutma işlevini yerine getirir. Kıyafet kalınlığı da önemlidir. Geleneksel bir iğnenin aksine, mıknatıslar arasındaki giyim veya malzemenin kalınlığı da önemlidir. Mıknatıslar arasındaki sıkıştırma kuvveti birbirinden ne kadar uzakta olduklarına bağlıdır. Başka bir deyişle, ince pamuklu bir gömlek üzerinde mükemmel çalışabilen mıknatıslar kalın bir kazak üzerinde hiç tutunamayabilirler. Daha kalın malzemeler için, istenilen gücü elde etmek için daha büyük mıknatısları kullanmanız gerekir. Mıknatıslarımız sert ama aynı zamanda hassas bir malzemeden yapılmıştır. Özellikle ince şekillerde kırılgan olabilirler. Birlikte çarpmalarına izin verilirse çatlayabilir veya kırılabilir. Dikkatli kullanmak gerekir. 

 

Mıknatıslı Broşlarımızı sadece eşarp, şal ve fularlarda kullanmanın yanı sıra günlük kıyafetlerinizde de elbise, mont, bluz, yelek, gömlek ve hatta saç bantları ve çantalarınızda da tamamlayıcı aksesuar olarak kullanabilirsiniz

 

Yenilikçi benzersiz ürünlerimizden esinlenin.
Çok iyi fiyatlarla yenilikçi aksesuarlar sunuyoruz ve üstün kaliteye, çeşitli stillere ve rekabetçi fiyatlara güvenerek ürünlerimiz yurt içinde olduğu gibi dünya genelinde de satışa sunuluyor. 
FSG TAKI tüm Eşarp Mıknatısı ve Mıknatıslı Broş modellerini Dünya'nın her noktasına sorunsuz ulaştırmaktadır.

 

Mıknatıslı broş modellerimiz giysilerinize zarar vermeden kullanabileceğiniz çok rahat ve benzersiz aksesuar tasarımlarıdır. Her zaman moda olan ve görünümünüzün vazgeçilmez bir parçası haline gelecek olan mıknatıslı broşlarımıza ve eşarp mıknatıslarımızdan birine hemen sahip olmak için internetinizin başına geçmeniz ve FSG TAKI'den online alışveriş yapmanız yeterli! Mıknatıslı Gümüş veya Altın Kaplamalı Broş Modellerimiz en göz alıcı tasarımları ile siz alıcılarını bekliyor.